- Books

Gjemia e mbytur

Gjemia e mbytur N nj vil periferike t kryeqytetit n nat n e Krishtlindjes bien aksidentalisht n kurthin e policis tre persona nj gazetar investigativ dhe dy t moshuar t uditsh m rreth t shtat dhjetave nj ri

 • Title: Gjemia e mbytur
 • Author: Fatos Kongoli
 • ISBN: 9789928425430
 • Page: 283
 • Format: None
 • N nj vil periferike t kryeqytetit, n nat n e Krishtlindjes 2014, bien aksidentalisht n kurthin e policis tre persona nj gazetar investigativ dhe dy t moshuar t uditsh m, rreth t shtat dhjetave, nj ri ish hetues i sigurimit t shtetit, tjetri ish operativ k rkojn k ta personazhe t vila n fjal nat n e Krishtlindjes P r arsye ndodhen atje t pranishme eN nj vil periferike t kryeqytetit, n nat n e Krishtlindjes 2014, bien aksidentalisht n kurthin e policis tre persona nj gazetar investigativ dhe dy t moshuar t uditsh m, rreth t shtat dhjetave, nj ri ish hetues i sigurimit t shtetit, tjetri ish operativ k rkojn k ta personazhe t vila n fjal nat n e Krishtlindjes P r arsye ndodhen atje t pranishme edhe forcat e rendit, q e mbajn vil n n n v zhgim prej koh sh Protagonist t e librit vihen n l vizje nga p rhapja e nj legjende Sipas saj, personalitete t larta t shtetit e pushtetit kan marr letra anonime k rc nuese I sakt apo i rrem ky lajm, ish hetuesi dhe ish operativi e kan marr me t v rtet nga nj let r t till , me verdiktin e denimit t tyre me vdekje Ku e ka burimin legjenda dhe kush t jet autor i letrave Nj rr fim i p rkryer romanesk i Kongolit ku nd rthuren realja me irealen, e djeshmja me t sotmen, n nj loj ku shfaqen hije t s kaluar s n k rkim t kujtes s s humbur dhe jet ve t vjedhura Por k to jan t pakthyeshme, t pakompensueshme.

  • [PDF] Download ☆ Gjemia e mbytur | by ✓ Fatos Kongoli
   283 Fatos Kongoli
  • thumbnail Title: [PDF] Download ☆ Gjemia e mbytur | by ✓ Fatos Kongoli
   Posted by:Fatos Kongoli
   Published :2019-01-11T13:03:48+00:00

  1 thought on “Gjemia e mbytur

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *